Бонуси и кодови за бонуси во казиното Fastpay

Бонуси и кодови на Fastpay казино Казиното „FastPay“ има најоптимални понуди за бонуси што можат да им бидат понудени на играчите со цел да создадат чесно казино. За што зборуваме Поентата е дека многумина од вас веројатно наидоа на голем број казина кои нудат супер промоции, на пример, бонуси за прв депозит до 400%, низок облог или враќање на готовина до 20, па дури и 25%, и сигурно многу од вас соочени со тоа дека таквите казина не сакаат да ви ги исплатат вашите добивки под различни далекусежни изговори, од кои најпопуларни се: „расипување“ на платниот систем, верификација на игри трансакции од страна на службата за безбедност, долги и болни верификации и индивидуални"планови за плаќање и овој список е далеку од комплетен.

Сето ова е направено со надеж дека играчот ќе ги изгуби своите пари во процесот на долго чекање за исплатата, и ако играчот е трпелив, секогаш можеме да кажеме дека играчот имал пресек и , соодветно, мултиак (без да обезбеди докази) и едноставно да ја блокира неговата сметка. Казиното FastPay секогаш плаќа брзо (од неколку секунди до 15 минути) и искрено, без да измислуваме ништо, така што едноставно не може да си дозволи супер промо, но во исто време се обидовме да создадеме доста „вкусни“ и „искрени“ понуди за нашите играчи, вклучително и:

100% бонус за добредојде со 40x облог

100% бонус за добредојде за до 100 УСД, ЕУР (и за новите играчи кои ја следеа врската од оваа страница, бонусната понуда е проширена на 250 ЕУР, УСД) со облог х40 и минимум депозит од само 10 УСД, ЕУР. (без депозитни такси).

Добредојдовте бесплатни вртења за депозит

Промо код во казиното FastPay За оние играчи кои претпочитаат да добиваат бесплатни вртења наместо проценти, казиното FastPay нуди огромен пакет до 1000 бесплатни вртења (со просечна понуда на пазарот од 50-150 бесплатни вртења). Во исто време, бесплатните вртења се издаваат на култниот слот од провајдерот NetEnt по стапка од 5 рубли/0,1 евро (со „просечна понуда“ на пазарот во казино од SoftSwiss, слотови од BGaming (SoftSwiss) на стапка од 1 рубли).

За повеќе детали за предложениот број на бесплатни вртења, во зависност од големината на депозитот:

  • 25 бесплатни вртења на Starburst на депозит: 500 RUB, 10 USD/EUR, 15 CAD, 15 AUD.
  • 100 бесплатни вртења на Starburst на депозит: 6500 RUB, 100 USD/EUR, 150 CAD, 150 AUD.
  • 150 бесплатни вртења на Starburst: 13000 RUB, 200 USD/EUR, 300 CAD, 300 AUD.
  • 300 бесплатни вртења на Starburst: 26000 RUB, 400 USD/400 EUR, 600 CAD, 600 AUD.
  • 500 бесплатни вртења на Starburst: 52000 RUB, 800 USD/EUR, 1200 CAD, 1200 AUD.
  • Бесплатни вртења 1000 Starburst: 100000 RUB, 1600 USD/EUR, 2400 CAD, 2400 AUD
  • Облог x40 (само за износот освоен при бесплатни вртења)

Неделно враќање на готовина 10% од загубите во слотовите

Казиното Fastpay не заборава на своите играчи во иднина и секој петок нуди 10% поврат на средства со облог од само x5! Во исто време, казиното „FastPay“ не бара депозит за да го активира (како што се случува во голем број популарни „казина“) и не му наметнува голем облог, а минималниот износ на активирање на повратен готовина е само 500 RUB , 10,00 EUR, 10,00 USD, 30, 00 CAD, 30,00 AUD, 0,002 БТК, 0,04 ETH, 0,02 BCH, 0,2 LTC, 4700 кучиња.
* Бонусот за враќање на парите се пресметува само од загуба на вистински пари во слотови.

ВИП програма

ВИП ИГРАЧИТЕ од FastPay Казино не „возеа“ во некоја специфична рамка на програмата ВИП, сфаќајќи дека ВИП клиентот бара индивидуален пристап, затоа тој нуди исклучиво ЛИЧНИ понуди за бонуси на депозити, враќање на готовина и без подароци за депозит./> * За да се добие ВИП статус, играчот треба да постави плаќање во висина од повеќе од 750.000 рубли (10.000 евра) месечно.

Администрацијата на FastPay Casino редовно се обидува да го подобри своето промо, кое, како што расте проектот, ќе стане уште пошироко, поинтересно и попрофитабилно!

​​ Одете на веб-страницата на казиното Fastpay и добијте 100% бонус до 100USD/EURO, 400PLN, 0,02BTC и кое било други валути 0,5 ETH, 0,5BCH, 1LTC