Bonuset dhe Kodet e Bonusit në Kazino Fastpay

Bonuse dhe kode të kazinosë Fastpay Casino FastPay ka ofertat më optimale të bonusit që mund t'u ofrohen lojtarëve në mënyrë që të krijoni një kazino të ndershme. Per cfare po flasim Çështja është se shumë prej jush ndoshta kanë hasur në një numër kazinosh që ofrojnë super promovime, për shembull, shpërblimet e depozitave të para deri në 400%, bast i ulët ose para mbrapa deri në 20 dhe madje 25%, dhe me siguri shumë prej jush gjithashtu ballafaquar me atë që kazinotë e tilla hezitojnë të ju paguajnë fitimet tuaja me pretekste të ndryshme të largëta, më të njohurat prej të cilave janë:"prishja" e sistemit të pagesës, verifikimi i transaksioneve të lojrave nga shërbimi i sigurisë, verifikime të gjata dhe të dhimbshme dhe" oraret e pagesave individuale"dhe kjo listë nuk është aspak e plotë.

E gjithë kjo është bërë me shpresën që lojtari të humbasë paratë e tij gjatë procesit të pritjes së gjatë për pagimin, dhe nëse lojtari është i durueshëm, gjithmonë mund të themi se lojtari kishte një kryqëzim dhe , në përputhje me rrethanat, një multiacc (pa dhënë ndonjë provë) dhe thjesht bllokoni llogarinë e tij. Kazinoja FastPay gjithmonë paguan shpejt (nga disa sekonda në 15 minuta) dhe sinqerisht, pa shpikur asgjë, kështu që thjesht nuk mund të përballojë një super promo, por në të njëjtën kohë u përpoqëm të krijonim oferta mjaft të"shijshme" dhe"të ndershme" për tonat lojtarët, përfshirë:

Bonus 100% i mirëpritur me bast 40x

100% bonus i mirëpritur për deri në 100 USD, EUR (dhe për lojtarët e rinj që ndoqën lidhjen nga kjo faqe, oferta e bonusit është zgjeruar në 250 EUR, USD) me bast x40 dhe një minimum depozitë prej vetëm 10 USD, EUR. (pa tarifa depozite).

Mirësevini rrotullime falas për një depozitë

Kod promocioni në kazino FastPay Për ata lojtarë që preferojnë të marrin rrotullime falas në vend të përqindjeve, FastPay Casino ofron një paketë të madhe deri në 1000 rrotullime falas (me një ofertë mesatare tregu prej 50-150 rrotullime falas). Në të njëjtën kohë, rrotullimet falas lëshohen në vendin e kultit nga ofruesi NetEnt me një normë prej 5 rubla/0,1 euro (me një"furnizim mesatar" në treg në një kazino nga SoftSwiss, lojëra elektronike nga BGaming (SoftSwiss) në një shkalla prej 1 rubla).

Për më shumë detaje mbi numrin e propozuar të rrotullimeve falas, në varësi të madhësisë së depozitës:

  • 25 rrotullime falas të Starburst në depozitë: 500 RUB, 10 USD/EUR, 15 CAD, 15 AUD.
  • 100 rrotullime falas Starburst në depozitë: 6500 RUB, 100 USD/EUR, 150 CAD, 150 AUD.
  • 150 rrotullime falas të Starburst: 13000 RUB, 200 USD/EUR, 300 CAD, 300 AUD.
  • 300 rrotullime falas të Starburst: 26000 RUB, 400 USD/400 EUR, 600 CAD, 600 AUD.
  • 500 rrotullime falas Starburst: 52000 RUB, 800 USD/EUR, 1200 CAD, 1200 AUD.
  • 1000 rrotullime falas Starburst: 100000 RUB, 1600 USD/EUR, 2400 CAD, 2400 AUD
  • Bast x40 (vetëm për shumën e fituar gjatë rrotullimeve falas)

Kthimi javor i parave të gatshme 10% të humbjeve në lojëra elektronike

Fastpay Casino nuk harron për lojtarët e saj në të ardhmen dhe çdo të Premte ofron 10% cashback me një bast prej vetëm x5! Në të njëjtën kohë, FastPay Casino nuk kërkon një depozitë për ta aktivizuar atë (siç ndodh në një numër të"kazinove" të njohura) dhe nuk vendos një bast të madh mbi të, dhe shuma minimale e humbjes së aktivizimit të kthimit të parave është vetëm 500 RUB , 10.00 EUR, 10.00 USD, 30, 00 CAD, 30.00 AUD, 0.002 BTC, 0.04 ETH, 0.02 BCH, 0.2 LTC, 4700 QEN.
* Bonusi i kthimit të parave llogaritet vetëm nga humbja e parave të vërteta në lojëra elektronike.

Programi VIP

VIP lojtarët e Kazinos FastPay nuk"futën" në ndonjë kornizë specifike të programit VIP, duke kuptuar se klienti VIP kërkon një qasje individuale, prandaj ai ofron ekskluzivisht oferta PERSONALE për bonuse depozite, kthim parash dhe pa dhurata depozite.
* Për të marrë statusin VIP, lojtari duhet të vendosë bast në shumën prej më shumë se 750,000 rubla (10.000 euro) në muaj.

Administrata e Kazinos FastPay rregullisht përpiqet të përmirësojë promon e saj, e cila, ndërsa projekti rritet, do të bëhet edhe më i gjerë, më interesant dhe fitimprurës!

Shkoni në faqen e internetit të kazinosë Fastpay dhe merrni një bonus prej 100% deri në 100USD/EURO, 400PLN, 0.02BTC dhe çdo monedha të tjera 0.5 ETH, 0.5BCH, 1LTC