Sistemet e pagesave në kazinonë Fastpay

Sistemet e pagesave në kazino Fastpay Kazino FastPay është kazino më e mirë për sa i përket numrit të mënyrave të pagesës. Kjo kazino ka listën më të gjerë të metodave të pagesës, si për rimbushjen e një llogarie ashtu edhe për tërheqjen e fondeve, duke përfshirë: Visa, MasterCard, Skrill, ecoPayz, Neteller, QIWI, para Yandex, Webmoney, tregti Mobile, Alfa Bank, Zimpler, Svyaznoy, Sofort , Neosurf, Paysafecard, Giropay, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Kartat Ruse. Një numër i tillë i mjeteve të pagesës mund të kënaqë lehtësisht nevojat e çdo përdoruesi (nga përdoruesit e kartave bankare dhe kuletave elektronike te përdoruesit e kriptomonedhave), pavarësisht nga vendndodhja e tij.

Asnjë komision dhe disponueshmëria e shpërblimeve

Kazino FastPay NUK NGARKON një komision për rimbushjen/tërheqjen e fondeve, PA LIDHJE me metodën e rimbushjes/tërheqjes së fondeve. Në të njëjtën kohë, shpërblimet dhe kthimi i parave të gatshme janë në dispozicion të lojtarëve bonuse dhe kthim parash , pavarësisht nga sistemi i pagesës që ata përdorin.

Ju lutem vini re se pagesat tuaja janë pothuajse të menjëhershme. Për kuletat elektronike - brenda 1-5 minutave, për kartat bankare të Federatës Ruse (1-5 minuta), për kartat e vendeve të tjera - 2-3 ditë bankare.

Informacione më të hollësishme rreth secilës metodë të depozitës, kushtet e kreditimit dhe kufijtë e saj mund të gjenden më poshtë.

Sistemet e pagesave në kazino Fastpay

Shkoni në faqen e internetit të kazinosë Fastpay dhe merrni një bonus prej 100% deri në 100USD/EURO, 400PLN, 0.02BTC dhe çdo monedha të tjera 0.5 ETH, 0.5BCH, 1LTC