Програма за придружни активности на казино Fastpay

Fastpay казино придружна програма Како што знаат искусни филијали (партнери во казино), многу е полесно да се промовира висококвалитетен производ. „Lifeивотот на играчот“ е подолг, бидејќи тој е целосно задоволен од нивото на услуга, брзината на плаќања, сетот игри, услугата за поддршка и концептот на основање. Токму високото ниво на услуга и искрен однос кон играчите е главната предност на придружната програма на онлајн казино Fastpay.

Ние не правиме значителни разлики помеѓу партнерите и плаќањата на придружните провизии започнуваат од 40% (рамно), без оглед на бројот на наведени играчи месечно. Важен плус е отсуството на негативна транспорт од месец во месец. Со други зборови, без оглед на тоа што е минус на салдото на придружната програма, на првиот ден од следниот месец започнувате со нула рамнотежа.

Ние сме навистина горди на нашиот проект и ќе дадеме се од себе за неговиот развој и раст. Важно е да се разбере дека со оваа мотивација, потенцијалот за раст е навистина огромен. Како што се зголемува прометот на компанијата, промоциите за играчите ќе станат поразновидни. Се чини дека потраги, натпревари и задачи ќе ги стимулираат старите играчи и привлекуваат нови.

Зошто филијалите треба да соработуваат со казиното FastPay?

Fastpay придружна програма Да ги потенцираме главните предности на работењето со нашата придружна програма (по опаѓачки редослед од важност):

 • Исклучително висока сигурност на операторот. Ние ја поседуваме здружената страница bestnetentcasino.info и неколку нејзини сателити. Ние совршено ги претставуваме сите стапици на овој бизнис и знаеме што сакаат играчите. Додавањето нови казина е крајно опасно, бидејќи половина од нив се затворени во првата година, а 90% од останатите користат методи на мамење за одврзување на здруженија (вкрстено маркетинг, бричење играчи, додавање бонуси со последователно повлекување за да се намали придружната провизија, итн.) .) Fastpay е исклучително стабилен и сигурен проект, создаден (пред сè) за коверт на сопствен сообраќај. ние никогаш нема да користиме ништо од горенаведените. Ние целиме на долга игра и проширување на проектот десетици пати.
 • Високо ниво на услуга и инстант плаќања. Овие алатки ги сакаат играчите и целосно им одговараат како главно место за игра.
 • Недостатокот на голем број бонуси ги плаши злоупотребувачите. ние користиме само бонус за добредојде, 10% поврат на средства секој петок. Ова има позитивен ефект врз одземањето на бонусите од придружната комисија, дури и со голем проток на нови играчи во извештајниот месец.
 • Голем број платни системи и пакет криптовалути (етер, биткоин, литекоин и кучешки). Платежните системи задоволуваат 95% од играчите (немаме веб-пари), како на пазарот на поранешните ЗНД, така и на западните пазари.
 • Голем број валути USD, EUR, RUB, CAD, AUD, PLN, NOK, CZK, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE ви овозможува да конвертирате многу гео и е многу погодно за играчите да играат без дополнителна конверзија во евра или долари. Имајте предвид дека игрите со еволуција целосно ги поддржуваат игрите со крипто-валута без никакви ограничувања.
 • Многу провајдери и бренд што постојано се развива. Овде ќе најдете игри во живо од Evolution, слотови од Netent, EGT, Microgaming (брз оган), Yggdrasil, PlayN Go, Bgaming. Играчите го сакаат изборот и тука има нешто за секого.
 • Ние правиме многу, доведувајќи го казиното до најмалите детали. Локалите се целосно преведени, графиката и употребливоста на страницата постојано се подобруваат. Играчите се чувствуваат дел од растечки организам, што позитивно влијае на нивниот став кон брендот.
 • Нова марка. Работиме од 1 јуни 2018 година и многу играчи не знаат за Fastpay. Ковертот за сообраќај е многу висок поради високото ниво на услуга и малиот број играчи кои веќе имаат сметка во казиното Fastpay.
 • Личен менаџер кој е цело време онлајн. Можете да поставите какви било прашања на Skype и веднаш да добиете одговор.

Што не може да се направи?

Сега да разговараме за негативните аспекти на придружната програма на казиното Fastpay и што не треба да правите (за да не бидете забранети од придружната програма):

 • Ние не обезбедуваме придружни програми без јасни извори на сообраќај. Ако партнерот не може јасно да објасни од каде ќе донесе играчи, таквата придружна програма нема да биде потврдена.
 • Ако партнерот не покаже активност во текот на првите три месеци, неговата програма автоматски се деактивира - може да се активирате само преку придружниот менаџер.
 • Безмилосно забрануваме спам во каква било форма.
 • Вашата придружна програма ќе биде затворена ако соберете „брендиран сообраќај“ без одобрение од управникот.
 • Вашата придружна програма ќе биде блокирана ако ја регистрирате вашата сметка под ваша придружна програма за да добиете провизија за сопствените загуби.
 • Придружната програма ќе биде затворена доколку се обиде каква било лажна активност.

Како да отворите придружна програма за подружница?

 • Регистрирајте се на fastpay-affiliates.com
 • Skype investfinance.ivanov или е-пошта [email protected] document.getElementById ('cloak8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c'). innerHTML= ''; var префикс= 'ma' + 'il' + 'до'; var патека= 'hr' + 'ef' + '='; var addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= 'bestnetentcasino' + '@'; addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c + 'gmail' + '." + 'ком'; var addy_text8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= 'bestnetentcasino' + '@' + 'gmail' + '.' + 'Com'; document.getElementById ('cloak8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c') innerHTML += ' вашите извори на сообраќај и наведете каде сакате да го рекламирате FastPay.
 • receiveе добиете потврда за вашата придружна сметка и упатства за тоа како да креирате придружна врска. Транспаренти ќе бидат дадени и за земјите во кои се фокусирате.
 • Започнете и заработувајте со нас.

​​ Одете на веб-страницата на казиното Fastpay и добијте 100% бонус до 100USD/EURO, 400PLN, 0,02BTC и кое било други валути 0,5 ETH, 0,5BCH, 1LTC