Концепт на Fastpay казино

Концепт на казиното за брз пеј Нашиот тим ја започна својата работа во 2011 година, како партнер на интернет казино (веб-страница на bestnetentcasino.info). После 7 години, гледајќи во што се претвора пазарот за коцкање преку Интернет во Рунет (постојани доцнења во плаќањата и проверка, размена и вкрстено маркетинг на придружни играчи), решивме да отвориме сопствено казино во кое би сакале да играме сами. Прво на сите, Огледало на FastPay Casino е создадено како сигурно игралиште за играчи од нашите сопствени придружни страници. Основните принципи на создавање беа: инстант плаќања и искрен третман на играчите.

Во што е различен FastPay од другите казина?

Наместо да пишуваме за она што го правиме, ајде да напишеме што не:

 • Не ги одложуваме плаќањата. Нарачавте - испративме. Секогаш 24/7.
 • Не извршуваме верификација на сметката со недели, барајќи нови и нови документи секој ден. Ако немате сертификат или не живеете според вашата регистрација, направивте грешка со буквата во презимето - ова не е причина за блокирање - пишете на нашиот разговор во живо.
 • Ние не ги откажуваме плаќањата без причина.
 • Не го криеме копчето со самоисклучување и ограничување на депозитите. Играчот може да ги постави ограничувањата самостојно во неговата лична сметка.
 • Постојано го подобруваме нашиот производ, наместо да вложуваме пари во сообраќајот. Брендирани решенија за графики, локализација на главните јазици, постојано додавање на нови даватели на услуги и системи за плаќање.
 • Немаме „смени на смени“. Ние секогаш сме во контакт. Имаме своја сопствена услуга за разговор во живо на сите јазици (освен на турски), работејќи 24 часа 7 дена во неделата.
 • Не се криеме од играчите. Нашите претставници се на сите поголеми форуми, имаме сопствен телеграмски канал. Играчите секогаш можат да не контактираат.
 • Никогаш не ги отстрануваме ограничувањата на депозитите или самоисклучувањето на сметката.
 • Не повикуваме играчи или не ги спамираме со е-пошта.

Концепт на работа

Главниот концепт на онлајн казиното Fastay е: инстант плаќања и искрен третман на играчите. Коцкањето треба да биде полесно. Ако победите, ќе добиете пари без проблеми, игри со мачки и глушец, одложувања и одложувања со проверка на сметката и поддршка на играчот. Играјќи во Fastpay, играчите секогаш ќе бидат сигурни дека ќе ги добијат своите добивки.

Основни принципи на работа и сегментација на пазарот

Fastpay Вкупно, донесовме одлука да заземеме лажат кај играчи кои сакаат инстант исплати, недостаток на стапици во правилата и овие играчи не сакаат да земаат бонуси за депозити. Со цел да ги интересираме играчите и да ги мотивираме да ја испробаат услугата, создадовме бонус за добредојде за првиот депозит од 100% до 10.000 рубли (100 евра). Кога играте во казиното Fastpay, секогаш можете да бидете сигурни дека:

 • Освоените пари ќе бидат испратени до вашиот паричник (или банкарска картичка) во рок од неколку минути по генерирање на барањето за повлекување.
 • Проверката на сметката обично трае половина час. Во исто време, ние не се „држиме“ до формалните недоследности и немаме цел да ја одложиме исплатата на кој било начин. Ако сметката е навистина ваша, тогаш можеме да најдеме алтернатива на документите што е тешко да ги обезбеди играчот.
 • Нашиот тим за поддршка е секогаш подготвен да им помогне на сите играчи 24/7. Имаме своја поддршка, која е навистина мотивирана да помогне во решавањето на проблемот и да не даваме формуларни одговори, одложувајќи ја плаќањето.
 • ВИП програма со намалени барања. За да влезат во групата ВИП, играчите треба да ставаат облози за 10.000 евра.
 • Fastpay постојано се развива: нови услуги, локализација на јазици, системи за плаќање се додаваат, употребливост и графички решенија се подобруваат. Постојано бараме подобрување на производот.
 • Втора шанса или 10% поврат на средства секој петок од губење во слотови. Облогата за овие пари е 5 пати, а за ВИП играчите парите се издаваат без ограничувања.

​​ Одете на веб-страницата на казиното Fastpay и добијте 100% бонус до 100USD/EURO, 400PLN, 0,02BTC и кое било други валути 0,5 ETH, 0,5BCH, 1LTC