Programi i Filialit të Kazinos Fastpay

Fastpay Casino Affiliate Program Siç e dinë bashkëpunëtorët me përvojë (partnerët e kazinosë), është shumë më e lehtë të promovosh një produkt me cilësi të lartë."Jeta e lojtarit" është më e gjatë, pasi ai është plotësisht i kënaqur me nivelin e shërbimit, shpejtësinë e pagesave, grupin e lojërave, shërbimin mbështetës dhe konceptin e krijimit. Levelshtë niveli i lartë i shërbimit dhe qëndrimi i sinqertë ndaj lojtarëve që është përparësia kryesore e programit të lidhur të kazinosë në internet Fastpay.

Ne nuk bëjmë dallime të rëndësishme midis partnerëve dhe pagesat e komisionit të anëtarësuar fillojnë nga 40% (e sheshtë), pavarësisht nga numri i lojtarëve të listuar në muaj. Një plus i rëndësishëm është mungesa e bartjes negative nga muaji në muaj. Me fjalë të tjera, pa marrë parasysh se cili është minusi në bilancin e programit bashkëpunues, në ditën e parë të muajit tjetër ju filloni me një bilanc zero.

Ne jemi me të vërtetë krenarë për projektin tonë dhe do të bëjmë më të mirën për zhvillimin dhe rritjen e tij. Importantshtë e rëndësishme të kuptohet se me këtë motivim, potenciali për rritje është vërtet i madh. Ndërsa qarkullimi i kompanisë rritet, promovimet për lojtarët do të bëhen më të larmishme. Kërkimet, konkurset dhe detyrat do të duket se stimulojnë lojtarët e vjetër dhe tërheqin lojtarë të rinj.

Pse bashkëpunëtorët duhet të punojnë me Casino FastPay?

Programi filial i Fastpay Le të nxjerrim në pah përparësitë kryesore të punës me programin tonë bashkëpunues (sipas renditjes zbritëse të rëndësisë):

 • Besueshmëria jashtëzakonisht e lartë e operatorit. Ne zotërojmë sitin e bashkuar bestnetentcasino.info dhe disa prej satelitëve të saj. Ne përfaqësojmë në mënyrë të përsosur të gjitha grackat e këtij biznesi dhe ne e dimë se çfarë duan lojtarët. Shtimi i kazinove të reja është jashtëzakonisht i rrezikshëm, pasi gjysma e tyre janë mbyllur në vitin e parë, dhe 90% e pjesës tjetër përdorin metoda mashtrimi për shkëputjen e bashkëpunëtorëve (tregtim i tërthortë, rruajtje e lojtarëve, shtim të bonuse me tërheqjen pasuese për të zvogëluar komisionin e anëtarësimit, etj .). Fastpay është një projekt jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i besueshëm, i cili u krijua (para së gjithash) për zarfin e trafikut të tij. ne kurrë nuk do të përdorim ndonjë nga sa më sipër. Ne po synojmë një lojë të gjatë dhe zgjerimin e projektit dhjetëra herë.
 • Nivel i lartë i shërbimit dhe pagesa të menjëhershme. Këto mjete janë të dashura nga lojtarët dhe u përshtaten plotësisht atyre si vendi kryesor për të luajtur.
 • Mungesa e një numri të madh të shpërblimeve i tremb abuzuesit. ne përdorim vetëm një bonus mirëseardhje, 10% kthim parash çdo të Premte. Kjo ka një efekt pozitiv në zbritjen e shpërblimeve nga komisioni i lidhur, madje edhe me një fluks të madh lojtarësh të rinj në muajin raportues.
 • Një numër i madh i sistemeve të pagesave dhe një paketë kriptomonedhash (Ether, Bitcoin, Litecoin dhe Doggy). Sistemet e pagesave kënaqin 95% të lojtarëve (nuk kemi para në internet), si në tregun e ish vendeve të CIS ashtu edhe në tregjet perëndimore.
 • Një numër i madh i monedhave USD, EUR, RUB, CAD, AUD, PLN, NOK, CZK, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE ju lejon të konvertoni shumë gjeo dhe është jashtëzakonisht i përshtatshëm për lojtarët për të luajtur pa shndërrim shtesë në euro ose dollarë. Ju lutemi vini re se lojërat Evolution mbështesin plotësisht lojërat e kriptovalutave pa asnjë kufizim.
 • Shumë ofrues dhe një markë vazhdimisht në zhvillim. Këtu do të gjeni lojëra të drejtpërdrejta nga Evolution, lojëra elektronike nga Netent, EGT, Microgaming (Quickfire), Yggdrasil, PlayN Go, Bgaming. Lojtarët e duan zgjedhjen dhe këtu ka diçka për të gjithë.
 • Ne bëjmë shumë duke e sjellë kazinonë në detajet më të vogla. Vendndodhjet janë përkthyer plotësisht, grafikët dhe përdorshmëria e faqes po përmirësohen vazhdimisht. Lojtarët ndihen pjesë e një organizmi në rritje, gjë që ndikon pozitivisht në qëndrimin e tyre ndaj markës.
 • Markë e re. Ne kemi punuar që nga 1 qershori 2018 dhe shumë lojtarë nuk dinë për Fastpay. Zarfi i trafikut është shumë i lartë për shkak të nivelit të lartë të shërbimit dhe numrit të vogël të lojtarëve që tashmë kanë një llogari në kazinonë Fastpay.
 • Menaxheri personal i cili është në internet gjatë gjithë kohës. Ju mund të bëni ndonjë pyetje në Skype dhe të merrni një përgjigje menjëherë.

Çfarë nuk mund të bëhet?

Tani le të flasim për aspektet negative të programit bashkëpunues të kazinosë Fastpay dhe çfarë nuk duhet të bëni (në mënyrë që të mos ndaloheni nga programi i partneritetit):

 • Ne nuk sigurojmë programe partnere pa burime të qarta trafiku. Nëse një partner nuk mund të shpjegojë qartë se nga do t'i sjellë lojtarët, një program i tillë nuk do të konfirmohet.
 • Nëse një partner nuk tregon aktivitet gjatë tre muajve të parë, programi i tij çaktivizohet automatikisht - mund të riaktivizoni vetëm përmes menaxherit të partnerit.
 • Ne ndalojmë pa mëshirë të padëshiruar në çdo formë.
 • Programi juaj i partneritetit do të mbyllet nëse grumbulloni"trafik të markës" pa miratimin e menaxherit.
 • Programi juaj i anëtarësimit do të bllokohet nëse regjistroni llogarinë tuaj në programin tuaj të anëtarësimit në mënyrë që të merrni një komision për humbjet tuaja.
 • Programi i partneritetit do të mbyllet nëse tentohet ndonjë veprimtari mashtruese.

Si të hapni një program bashkëpunimi për një bashkëpunëtor?

 • Regjistrohuni në fastpay-affiliates.com
 • Skype investfinance.ivanov ose email [email protected] document.getElementById ('cloak8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c'). innerHTML= ''; prefiksi var= 'ma' + 'il' + 'në'; var rruga= 'hr' + 'ef' + '='; var addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= 'bestnetentcasino' + '@'; addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= addy8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c + 'gmail' + '.' + 'com'; var addy_text8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c= 'bestnetentcasino' + '@' + 'gmail' + '.' + 'Com'; document.getElementById ('cloak8cf5e2e10b867b6c693c8e4d9b80550c') innerHTML += ' burimet tuaja të trafikut dhe tregoni se ku dëshironi të reklamoni FastPay.
 • Ju do të merrni një konfirmim të llogarisë suaj të bashkuar dhe udhëzime se si të krijoni një lidhje të lidhur. Do të sigurohen gjithashtu banderola për vendet ku jeni përqendruar.
 • Filloni dhe fitoni me ne.

Shkoni në faqen e internetit të kazinosë Fastpay dhe merrni një bonus prej 100% deri në 100USD/EURO, 400PLN, 0.02BTC dhe çdo monedha të tjera 0.5 ETH, 0.5BCH, 1LTC