Koncepti i kazinosë Fastpay

Koncepti i kazinosë Fastpay Ekipi ynë filloi punën e tij në 2011, si një bashkëpunëtor i kazinosë në internet (faqja e internetit bestnetentcasino.info). Pas 7 vitesh, duke parë atë që po shndërrohet në tregun e lojërave të fatit në Runet (vonesa të vazhdueshme në pagesa dhe verifikim, ndarje dhe tregtim të palëve), ne vendosëm të hapim kazinonë tonë në të cilën do të dëshironim të luanim vetë. Para së gjithash, Pasqyra e Kazinos FastPay u krijua si një shesh lojrash i besueshëm për lojtarët nga faqet tona të anëtarësimit. Parimet themelore të krijimit ishin: pagesa të menjëhershme dhe trajtim i ndershëm i lojtarëve.

Si ndryshon FastPay nga kazinotë e tjera?

Në vend që të shkruajmë për atë që bëjmë, le të shkruajmë atë që nuk e bëjmë:

 • Ne nuk po vonojmë pagesa. Ju porositët - ne dërguam. Gjithmonë 24/7.
 • Ne nuk kryejmë verifikimin e llogarisë për javë të tëra, duke kërkuar dokumente të reja dhe të reja çdo ditë. Nëse nuk keni një çertifikatë, ose nuk jetoni sipas regjistrimit tuaj, keni bërë një gabim me shkronjën në mbiemrin tuaj - kjo nuk është një arsye për bllokim - shkruani në bisedën tonë të drejtpërdrejtë.
 • Ne nuk i anulojmë pagesat pa ndonjë arsye.
 • Ne nuk e fshehim butonin me vetë-përjashtim dhe kufizim të depozitave. Lojtari mund të vendosë kufijtë vetë në llogarinë e tij personale.
 • Ne jemi duke përmirësuar vazhdimisht produktin tonë, në vend se të investojmë para në trafik. Zgjidhje të markave grafike, lokalizime në gjuhët kryesore, shtim i vazhdueshëm i ofruesve të rinj dhe sistemeve të pagesave.
 • Nuk kemi"ndërrime ndryshimesh". Ne jemi gjithmonë në kontakt. Ne kemi shërbimin tonë të mbështetjes për biseda të drejtpërdrejta në të gjitha gjuhët (përveç Turqishtes), duke punuar 24 orë 7 ditë në javë.
 • Ne nuk po fshihemi nga lojtarët. Përfaqësuesit tanë janë në të gjitha forumet kryesore, ne kemi kanalin tonë telegram. Lojtarët gjithmonë mund të na kontaktojnë.
 • Ne kurrë nuk heqim kufijtë e depozitave ose vetë-përjashtimin e llogarisë.
 • Ne nuk i telefonojmë lojtarët ose nuk i spam me email.

Koncepti i punës

Koncepti kryesor i kazinosë në internet Fastay është: pagesa të menjëhershme dhe trajtim i sinqertë i lojtarëve. Bixhozi duhet të jetë më i lehtë. Nëse fitoni, do të merrni para pa sherr, lojëra macja dhe miu, vonesa dhe vonesa me verifikimin e llogarisë dhe mbështetjen e lojtarit. Duke luajtur në Fastpay, lojtarët do të jenë gjithmonë të sigurt se do të marrin fitimet e tyre.

Parimet themelore të punës dhe segmentimit të tregut

Fastpay Në total, ne morëm një vendim për të zënë një vend me lojtarë që pëlqejnë pagesa të menjëhershme, mungesë kurthesh në rregulla dhe këtyre lojtarëve nuk u pëlqen të marrin bonuse depozite. Në mënyrë që të interesojmë lojtarët dhe t'i motivojmë ata të provojnë shërbimin, ne kemi krijuar një bonus të mirëpritur për depozitimin e parë prej 100% deri në 10,000 rubla (100 euro). Kur luani në kazino Fastpay gjithmonë mund të jeni i sigurt se:

 • Paratë e fituara do të dërgohen në portofolin tuaj (ose kartën bankare) brenda pak minutash pasi të jetë krijuar kërkesa për tërheqje.
 • Verifikimi i llogarisë zakonisht zgjat gjysmë ore. Në të njëjtën kohë, ne nuk"kapemi" për mospërputhjet zyrtare dhe nuk kemi si qëllim të vonojmë pagesën me asnjë mënyrë. Nëse llogaria është me të vërtetë e juaja, atëherë ne mund të gjejmë një alternativë ndaj dokumenteve që është e vështirë të sigurohen nga lojtari.
 • Ekipi ynë mbështetës është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë të gjithë lojtarët 24/7. Ne kemi mbështetjen tonë, e cila është vërtet e motivuar për të ndihmuar në zgjidhjen e problemit dhe për të mos dhënë përgjigje formule, duke vonuar pagesën.
 • Programi VIP me kërkesa të reduktuara. Për t'u futur në grupin VIP, lojtarët duhet të vendosin baste për 10,000 euro.
 • Fastpay është në zhvillim e sipër: ofruesit e rinj, lokalizimet e gjuhëve, shtohen sistemet e pagesave, përdorshmëria dhe zgjidhjet grafike po përmirësohen. Ne jemi vazhdimisht në kërkim të përmirësimit të produktit.
 • Shansi i dytë, ose 10% kthim parash çdo të premte nga humbja në lojëra elektronike. Bast për këto para është 5x, dhe për lojtarët VIP paratë lëshohen pa kufizime.

Shkoni në faqen e internetit të kazinosë Fastpay dhe merrni një bonus prej 100% deri në 100USD/EURO, 400PLN, 0.02BTC dhe çdo monedha të tjera 0.5 ETH, 0.5BCH, 1LTC